205 000 €
100 €/m²
Property 59117 photo 1
Property 59117 photo 2
Property 59117 photo 3
Property 59117 photo 4
Property 59117 photo 5
Property 59117 photo 6
Property 59117 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka2035 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
269 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 49771
  • Metry kw. 4790 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
246 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 52108
  • Metry kw. 2615 m²
  • Odległość do plaży 583 m
Sprzedaż
280 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 44635
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
192 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40278
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 38127
  • Metry kw. 5900 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
269 000 € 371 €/m²
  • Kod obiektowy 39778
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m

Subskrypcja newslettera