120 000 €
2264 €/m²
Property 59193 photo 1
Property 59193 photo 2
Property 59193 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,5
  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka53 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 79 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 35449
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 49885
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 56853
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 59193
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
120 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 7857
  • Metry kw. 162 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
130 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 43830
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31769
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera