Sprzedaż - Działka 35000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Krionerida
1 070 000 €
30 €/m²
Property 59201 photo 1
Property 59201 photo 2
Property 59201 photo 3
Property 59201 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka35000 metrów kwadratowych na Krecie. Pozwolenie na budowę do 1600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 36640
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 45441
  • Metry kw. 1854 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 32760
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 12485
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 56285
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 24952
  • Metry kw. 11065 m²
Sprzedaż
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 40503
  • Metry kw. 180000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod obiektowy 10632
  • Metry kw. 1293 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m

Subskrypcja newslettera