670 000 €
893 €/m²
Property 59219 photo 1
Property 59219 photo 2
Property 59219 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka750 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 375 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 49573
  • Metry kw. 351 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 30323
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 58136
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 53284
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod obiektowy 62716
  • Metry kw. 875 m²
  • Odległość do plaży 13800 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m

Subskrypcja newslettera