550 000 €
523 €/m²
Property 59221 photo 1
Property 59221 photo 2
Property 59221 photo 3
Property 59221 photo 4
Property 59221 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,3
  • Odległość do morza: 260 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka1050 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 315 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 22907
  • Metry kw. 5704 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 56455
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
450 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 31362
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
510 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 13785
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
700 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 64079
  • Metry kw. 1361 m²
  • Odległość do plaży 310 m
Sprzedaż
450 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 14679
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 5934
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera