465 000 €
775 €/m²
Property 59234 photo 1
Property 59234 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Działka600 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 13128
  • Metry kw. 4870 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
420 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 3577
  • Metry kw. 1417 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
580 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 64083
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
535 000 €
  • Kod obiektowy 13625
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
690 000 € 690 €/m²
  • Kod obiektowy 61158
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
480 000 € 758 €/m²
  • Kod obiektowy 64080
  • Metry kw. 633 m²
  • Odległość do plaży 625 m
Sprzedaż
500 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 31278
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod obiektowy 4337
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
440 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 59235
  • Metry kw. 880 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera