440 000 €
500 €/m²
Property 59235 photo 1
Property 59235 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka880 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 34277
  • Metry kw. 2360 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
580 000 €
  • Kod obiektowy 3317
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
430 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 13792
  • Metry kw. 996 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
557 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 13790
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
500 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 9560
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 10436
  • Metry kw. 957 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
440 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 59235
  • Metry kw. 880 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32648
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Rekomendowane Sprzedaż
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 44215
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
420 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 3577
  • Metry kw. 1417 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera