Na zapytanie
Property 59326 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka4500 metrów kwadratowych w Salonikach. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 4000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
220 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 8212
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
750 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 29441
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
160 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 23750
  • Metry kw. 596 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 56853
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 867 €/m²
  • Kod obiektowy 64003
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
800 000 € 3921 €/m²
  • Kod obiektowy 42888
  • Metry kw. 204 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 39256
  • Metry kw. 5870 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
205 000 € 836 €/m²
  • Kod obiektowy 10549
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
640 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 21016
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera