150 000 €
495 €/m²
Property 59354 photo 1
Property 59354 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,4
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka303 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 423 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 32732
  • Metry kw. 1434 m²
  • Odległość do plaży 11700 m
Sprzedaż
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod obiektowy 38611
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 20433
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
150 000 € 867 €/m²
  • Kod obiektowy 64003
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
220 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 8212
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod obiektowy 7856
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
220 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 44181
  • Metry kw. 267 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
160 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 23750
  • Metry kw. 596 m²
  • Odległość do plaży 9800 m

Subskrypcja newslettera