750 000 €
2279 €/m²
Property 5936 photo 1
Property 5936 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka329 metrów kwadratowych w Atenach. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 650 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 58136
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
880 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 14448
  • Metry kw. 1085 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
850 000 € 538 €/m²
  • Kod obiektowy 51120
  • Metry kw. 1577 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 40586
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod obiektowy 64605
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 5936
  • Metry kw. 329 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera