150 000 €
681 €/m²

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,7
  • Odległość do morza: 13700 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka220 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 142 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 7020
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 28597
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod obiektowy 3684
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod obiektowy 36687
  • Metry kw. 158 m²
  • Odległość do plaży 8400 m
Sprzedaż
190 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 36981
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 37012
  • Metry kw. 127 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
130 000 € 695 €/m²
  • Kod obiektowy 38160
  • Metry kw. 187 m²
  • Odległość do plaży 11300 m
Sprzedaż
150 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 41736
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod obiektowy 57398
  • Metry kw. 109 m²
  • Odległość do plaży 945 m
Sprzedaż
160 000 € 427 €/m²
  • Kod obiektowy 40840
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera