180 000 € 165 000 €
801 €/m²
Property 59436 photo 1
Property 59436 photo 2
Property 59436 photo 3
Property 59436 photo 4
Property 59436 photo 5
Property 59436 photo 6
Property 59436 photo 7
Property 59436 photo 8
Property 59436 photo 9
Property 59436 photo 10
Property 59436 photo 11
Property 59436 photo 12

Details

  • Rok budowy: 1998
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 206 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera kominek, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod obiektowy 58097
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 42146
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 52464
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 1653 €/m²
  • Kod obiektowy 50793
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 59749
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera