240 000 € 200 000 €
2778 €/m²
Property 59544 photo 1
Property 59544 photo 2
Property 59544 photo 3
Property 59544 photo 4
Property 59544 photo 5
Property 59544 photo 6
Property 59544 photo 7
Property 59544 photo 8
Property 59544 photo 9
Property 59544 photo 10
Property 59544 photo 11
Property 59544 photo 12
Property 59544 photo 13
Property 59544 photo 14
Property 59544 photo 15
Property 59544 photo 16
Property 59544 photo 17
Property 59544 photo 18
Property 59544 photo 19
Property 59544 photo 20
Property 59544 photo 21
Property 59544 photo 22
Property 59544 photo 23
Property 59544 photo 24
Property 59544 photo 25
Property 59544 photo 26
Property 59544 photo 27
Property 59544 photo 28
Property 59544 photo 29
Property 59544 photo 30
Property 59544 photo 31
Property 59544 photo 32
Property 59544 photo 33
Property 59544 photo 34
Property 59544 photo 35
Property 59544 photo 36
Property 59544 photo 37
Property 59544 photo 38
Property 59544 photo 39
Property 59544 photo 40
Property 59544 photo 41
Property 59544 photo 42
Property 59544 photo 43
Property 59544 photo 44
Property 59544 photo 45
Property 59544 photo 46
Property 59544 photo 47
Property 59544 photo 48
Property 59544 photo 49
Property 59544 photo 50
Property 59544 photo 51
Property 59544 photo 52
Property 59544 photo 53
Property 59544 photo 54
Property 59544 photo 55
Property 59544 photo 56
Property 59544 photo 57
Property 59544 photo 58
Property 59544 photo 59
Property 59544 photo 60

Details

  • Rok budowy: 1950
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 72 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod obiektowy 9109
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
215 000 € 1653 €/m²
  • Kod obiektowy 50793
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod obiektowy 58097
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
275 000 € 1774 €/m²
  • Kod obiektowy 44867
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 8555
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
300 000 € 2040 €/m²
  • Kod obiektowy 51056
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera