450 000 €
41 €/m²
Property 5955 photo 1
Property 5955 photo 2
Property 5955 photo 3
Property 5955 photo 4
Property 5955 photo 5
Property 5955 photo 6

Details

  • Plaża: песчано-галечный
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Opis

Na sprzedaż Działka10885 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 63073
  • Metry kw. 16658 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
612 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 38961
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 38847
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 37410
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
426 500 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36778
  • Metry kw. 12588 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
500 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 44871
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 27000 m

Subskrypcja newslettera