374 000 €
41 €/m²
Property 59642 photo 1
Property 59642 photo 2
Property 59642 photo 3
Property 59642 photo 4
Property 59642 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż Działka9039 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 258 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
350 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 36263
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
477 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 32758
  • Metry kw. 955 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
450 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 38845
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 36802
  • Metry kw. 13247 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
350 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 56280
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera