180 000 €
2400 €/m²
Property 59749 photo 1
Property 59749 photo 2
Property 59749 photo 3
Property 59749 photo 4
Property 59749 photo 5
Property 59749 photo 6
Property 59749 photo 7
Property 59749 photo 8
Property 59749 photo 9
Property 59749 photo 10
Property 59749 photo 11
Property 59749 photo 12
Property 59749 photo 13
Property 59749 photo 14
Property 59749 photo 15
Property 59749 photo 16
Property 59749 photo 17
Property 59749 photo 18
Property 59749 photo 19
Property 59749 photo 20
Property 59749 photo 21
Property 59749 photo 22
Property 59749 photo 23
Property 59749 photo 24
Property 59749 photo 25
Property 59749 photo 26

Details

  • Rok budowy: 1900
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 75 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 42146
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 52464
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod obiektowy 58097
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 59749
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 1653 €/m²
  • Kod obiektowy 50793
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera