1 600 000 €
1963 €/m²
Property 59895 photo 1
Property 59895 photo 2
Property 59895 photo 3
Property 59895 photo 4
Property 59895 photo 5
Property 59895 photo 6
Property 59895 photo 7
Property 59895 photo 8
Property 59895 photo 9
Property 59895 photo 10
Property 59895 photo 11
Property 59895 photo 12
Property 59895 photo 13
Property 59895 photo 14
Property 59895 photo 15
Property 59895 photo 16
Property 59895 photo 17
Property 59895 photo 18
Property 59895 photo 19
Property 59895 photo 20
Property 59895 photo 21
Property 59895 photo 22
Property 59895 photo 23
Property 59895 photo 24
Property 59895 photo 25
Property 59895 photo 26
Property 59895 photo 27
Property 59895 photo 28
Property 59895 photo 29
Property 59895 photo 30
Property 59895 photo 31

Details

  • Profitability: 3,20%
  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1998
  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Access
  • Access for people with special needs
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 815 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 1963 €/m²
  • Kod obiektowy 59895
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
2 150 000 € 2687 €/m²
  • Kod obiektowy 7564
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1818 €/m²
  • Kod obiektowy 52948
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
1 550 000 € 12015 €/m²
  • Kod obiektowy 49963
  • Metry kw. 129 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
2 200 000 € 423 €/m²
  • Kod obiektowy 33608
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 300 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 34902
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera