Sprzedaż - Działka 10251 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Michaniona Nea Michaniona
189 000 €
18 €/m²
Property 59959 photo 1
Property 59959 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka10251 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
175 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 59370
  • Metry kw. 583 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
230 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 34631
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
200 000 € 338 €/m²
  • Kod obiektowy 35258
  • Metry kw. 591 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32922
  • Metry kw. 8625 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
175 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 39855
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
160 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 31409
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
189 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 59959
  • Metry kw. 10251 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 8035
  • Metry kw. 4068 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
275 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63303
  • Metry kw. 11570 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera