550 000 €
130 €/m²
Property 60089 photo 1
Property 60089 photo 2
Property 60089 photo 3
Property 60089 photo 4
Property 60089 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka4200 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
495 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 56988
  • Metry kw. 1321 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
550 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 21609
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
500 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 42501
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
450 000 € 303 €/m²
  • Kod obiektowy 57091
  • Metry kw. 1483 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 63475
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
650 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 44068
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 58074
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera