120 000 €
128 €/m²
Property 60113 photo 1
Property 60113 photo 2
Property 60113 photo 3
Property 60113 photo 4
Property 60113 photo 5
Property 60113 photo 6
Property 60113 photo 7
Property 60113 photo 8
Property 60113 photo 9
Property 60113 photo 10
Property 60113 photo 11
Property 60113 photo 12
Property 60113 photo 13
Property 60113 photo 14
Property 60113 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka932 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 44032
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
100 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 51329
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
170 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 31738
  • Metry kw. 1054 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 39046
  • Metry kw. 4130 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57955
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
105 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 61456
  • Metry kw. 2110 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
120 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 60113
  • Metry kw. 932 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
165 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 30607
  • Metry kw. 4900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33898
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47301
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera