120 000 €
129 €/m²
Property 60119 photo 1
Property 60119 photo 2
Property 60119 photo 3
Property 60119 photo 4
Property 60119 photo 5
Property 60119 photo 6
Property 60119 photo 7
Property 60119 photo 8
Property 60119 photo 9
Property 60119 photo 10
Property 60119 photo 11
Property 60119 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka930 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
135 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 61049
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
155 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 48281
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 57706
  • Metry kw. 8781 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
145 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 65891
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
130 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 33270
  • Metry kw. 4456 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57955
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
105 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 61454
  • Metry kw. 2470 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
110 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 62632
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
160 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 35721
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 30770
  • Metry kw. 901 m²
  • Odległość do plaży 60 m

Subskrypcja newslettera