85 000 €
170 €/m²
Property 60181 photo 1
Property 60181 photo 2
Property 60181 photo 3
Property 60181 photo 4
Property 60181 photo 5
Property 60181 photo 6
Property 60181 photo 7
Property 60181 photo 8

Details

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63563
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 30940
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61568
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 63207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 62364
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 65155
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 65820
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62784
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 170 m

Subskrypcja newslettera