1 400 000 €
4375 €/m²
Property 60528 photo 1
Property 60528 photo 2
Property 60528 photo 3
Property 60528 photo 4
Property 60528 photo 5
Property 60528 photo 6
Property 60528 photo 7
Property 60528 photo 8
Property 60528 photo 9
Property 60528 photo 10
Property 60528 photo 11
Property 60528 photo 12
Property 60528 photo 13
Property 60528 photo 14
Property 60528 photo 15
Property 60528 photo 16

Details

  • Rok budowy: 1994
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: E
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 9
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 9
  • Odległość do morza: 360 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż 3-hotel o powierzchni 320 metrów kwadratów na Thassos. Parter się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Hotel ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród, trawę, grill, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 60633
  • Metry kw. 404 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 61059
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 400 000 € 2910 €/m²
  • Kod obiektowy 60948
  • Metry kw. 481 m²
  • Rooms 17
Sprzedaż
2 000 000 € 2389 €/m²
  • Kod obiektowy 63740
  • Metry kw. 837 m²
  • Rooms 20
Sprzedaż
1 290 000 € 2303 €/m²
  • Kod obiektowy 3757
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera