170 000 €
1478 €/m²
Property 60555 photo 1
Property 60555 photo 2
Property 60555 photo 3
Property 60555 photo 4
Property 60555 photo 5
Property 60555 photo 6
Property 60555 photo 7
Property 60555 photo 8
Property 60555 photo 9
Property 60555 photo 10
Property 60555 photo 11
Property 60555 photo 12
Property 60555 photo 13
Property 60555 photo 14
Property 60555 photo 15
Property 60555 photo 16
Property 60555 photo 17
Property 60555 photo 18
Property 60555 photo 19
Property 60555 photo 20
Property 60555 photo 21
Property 60555 photo 22
Property 60555 photo 23
Property 60555 photo 24
Property 60555 photo 25
Property 60555 photo 26
Property 60555 photo 27
Property 60555 photo 28
Property 60555 photo 29
Property 60555 photo 30
Property 60555 photo 31
Property 60555 photo 32
Property 60555 photo 33
Property 60555 photo 34

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2023
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 115 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny także zawiera ogród, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 1650 €/m²
  • Kod obiektowy 35190
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
160 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 20029
  • Metry kw. 48 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod obiektowy 64649
  • Metry kw. 74 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod obiektowy 64569
  • Metry kw. 137 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod obiektowy 58889
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
180 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 57337
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod obiektowy 8526
  • Metry kw. 40 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
170 000 € 1478 €/m²
  • Kod obiektowy 60555
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera