Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 245 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Północ Marousi powiedział: Marousi - Centrum
1 100 000 €
4490 €/m²
Property 60557 photo 1

Details

  • Profitability: 4,34%
  • Odległość do morza: 16000 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 245 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni

Lokalizacja