550 000 €
1571 €/m²
Property 60566 photo 1
Property 60566 photo 2
Property 60566 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 30 m

Opis

Na sprzedaż Działka350 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 260 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
540 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 64082
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
557 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 13790
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
810 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
450 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 31099
  • Metry kw. 860 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 38652
  • Metry kw. 635 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
620 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 14346
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
450 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 52393
  • Metry kw. 1203 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
465 000 € 775 €/m²
  • Kod obiektowy 59234
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera