680 000 €
2061 €/m²
Property 60571 photo 1
Property 60571 photo 2

Details

  • Rok budowy: 1995
  • Rok remontu: 2021
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • WCs: 3

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access for people with special needs

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 330 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 2 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 8762 €/m²
  • Kod obiektowy 47719
  • Metry kw. 97 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
800 000 € 8421 €/m²
  • Kod obiektowy 60044
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
625 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 21046
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
580 000 € 2320 €/m²
  • Kod obiektowy 56631
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 34788
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
800 000 € 5673 €/m²
  • Kod obiektowy 10141
  • Metry kw. 141 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
630 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 32805
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
945 000 € 1629 €/m²
  • Kod obiektowy 5790
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
880 000 € 2200 €/m²
  • Kod obiektowy 21014
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • Kod obiektowy 56999
  • Metry kw. 375 m²
  • Odległość do plaży 3800 m

Subskrypcja newslettera