70 000 €
17 €/m²
Property 60604 photo 1
Property 60604 photo 2
Property 60604 photo 3
Property 60604 photo 4
Property 60604 photo 5
Property 60604 photo 6
Property 60604 photo 7
Property 60604 photo 8
Property 60604 photo 9
Property 60604 photo 10
Property 60604 photo 11
Property 60604 photo 12
Property 60604 photo 13
Property 60604 photo 14
Property 60604 photo 15
Property 60604 photo 16
Property 60604 photo 17
Property 60604 photo 18
Property 60604 photo 19
Property 60604 photo 20
Property 60604 photo 21
Property 60604 photo 22
Property 60604 photo 23
Property 60604 photo 24
Property 60604 photo 25

Details

  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 24 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka4030 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 22544
  • Metry kw. 4108 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
75 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 42006
  • Metry kw. 616 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
65 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 38851
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
90 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 23341
  • Metry kw. 5996 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 59230
  • Metry kw. 1757 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
95 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 43619
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 33901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 42008
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 40165
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
75 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 65467
  • Metry kw. 7754 m²
  • Odległość do plaży 2800 m

Subskrypcja newslettera