440 000 €
2268 €/m²
Property 60631 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 14
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka194 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 272 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 782 €/m²
  • Kod obiektowy 62004
  • Metry kw. 511 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 58136
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod obiektowy 26113
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
460 000 € 707 €/m²
  • Kod obiektowy 56993
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 16800 m
Sprzedaż
380 000 € 577 €/m²
  • Kod obiektowy 64576
  • Metry kw. 658 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 57038
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera