Sprzedaż - Działka 3870 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Tagarades powiedział:
100 000 €
25 €/m²
Property 60666 photo 1
Property 60666 photo 2
Property 60666 photo 3
Property 60666 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka3870 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. The land is not buildable. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 7974
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
85 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 56394
  • Metry kw. 825 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
128 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 56259
  • Metry kw. 626 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
100 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 8515
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
115 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 62126
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
135 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 49543
  • Metry kw. 4312 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
140 000 € 272 €/m²
  • Kod obiektowy 23746
  • Metry kw. 514 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
130 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 33414
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
88 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 60170
  • Metry kw. 4650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera