Property 60716 photo 1
Property 60716 photo 2
Property 60716 photo 3
Property 60716 photo 4
Property 60716 photo 5
Property 60716 photo 6
Property 60716 photo 7
Property 60716 photo 8
Property 60716 photo 9
Property 60716 photo 10
Property 60716 photo 11
Property 60716 photo 12
Property 60716 photo 13
Property 60716 photo 14
Property 60716 photo 15
Property 60716 photo 16
Property 60716 photo 17
Property 60716 photo 18
Property 60716 photo 19
Property 60716 photo 20
Property 60716 photo 21
Property 60716 photo 22
Property 60716 photo 23
Property 60716 photo 24
Property 60716 photo 25
Property 60716 photo 26
Property 60716 photo 27
Property 60716 photo 28
Property 60716 photo 29
Property 60716 photo 30
Property 60716 photo 31
Property 60716 photo 32

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka2603 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 114 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
299 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60787
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 62687
  • Metry kw. 4977 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 56994
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 60458
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
58 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 57847
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 4100 m
Sprzedaż
105 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 61454
  • Metry kw. 2470 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
75 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 65467
  • Metry kw. 7754 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
350 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63500
  • Metry kw. 5121 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera