Sprzedaż - Działka 22185 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Tagarades powiedział:
570 000 €
25 €/m²
Property 60725 photo 1
Property 60725 photo 2
Property 60725 photo 3
Property 60725 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka22185 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod obiektowy 56773
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
650 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 44068
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
620 000 € 289 €/m²
  • Kod obiektowy 63231
  • Metry kw. 2139 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31396
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
800 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 61026
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
570 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 60725
  • Metry kw. 22185 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
500 000 € 186 €/m²
  • Kod obiektowy 63642
  • Metry kw. 2688 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
460 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34037
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
850 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 37392
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera