299 000 €
37 €/m²
Property 60787 photo 1
Property 60787 photo 2
Property 60787 photo 3
Property 60787 photo 4
Property 60787 photo 5
Property 60787 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
299 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60787
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
340 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 45094
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
250 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 29440
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
290 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 39979
  • Metry kw. 4343 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
350 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63500
  • Metry kw. 5121 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46063
  • Metry kw. 7606 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 9635
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
350 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 25988
  • Metry kw. 17600 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
350 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 64097
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera