199 000 €
36 €/m²
Property 60789 photo 1
Property 60789 photo 2
Property 60789 photo 3
Property 60789 photo 4
Property 60789 photo 5
Property 60789 photo 6
Property 60789 photo 7
Property 60789 photo 8
Property 60789 photo 9
Property 60789 photo 10
Property 60789 photo 11
Property 60789 photo 12
Property 60789 photo 13
Property 60789 photo 14
Property 60789 photo 15
Property 60789 photo 16
Property 60789 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52412
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
165 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 46849
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 47381
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
195 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61294
  • Metry kw. 3321 m²
  • Odległość do plaży 823 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
180 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 51164
  • Metry kw. 8250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
200 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49797
  • Metry kw. 3646 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
260 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57083
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
160 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 46763
  • Metry kw. 4216 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera