75 000 € 68 000 €
136 €/m²
Property 60874 photo 1
Property 60874 photo 2
Property 60874 photo 3
Property 60874 photo 4
Property 60874 photo 5
Property 60874 photo 6
Property 60874 photo 7
Property 60874 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość od lotniska: 102 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
86 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64736
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62784
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38292
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Rekomendowane Sprzedaż
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 61849
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 30940
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 64041
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera