Property 6094 photo 1
Property 6094 photo 2
Property 6094 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka855 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę do 513 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 19323
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
250 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 19112
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
240 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 31349
  • Metry kw. 1273 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
270 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 38995
  • Metry kw. 1359 m²
  • Odległość do plaży 7100 m
Sprzedaż
310 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 43733
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 19254
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
335 000 € 549 €/m²
  • Kod obiektowy 7611
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m

Subskrypcja newslettera