64 000 €
145 €/m²
Property 60940 photo 1
Property 60940 photo 2
Property 60940 photo 3
Property 60940 photo 4
Property 60940 photo 5
Property 60940 photo 6
Property 60940 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka440 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 42790
  • Metry kw. 944 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 44724
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 52547
  • Metry kw. 2140 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 39870
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
86 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 46057
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
63 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64281
  • Metry kw. 1236 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
58 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 52387
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
60 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39456
  • Metry kw. 608 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera