1 400 000 €
2911 €/m²
Property 60948 photo 1
Property 60948 photo 2
Property 60948 photo 3
Property 60948 photo 4
Property 60948 photo 5
Property 60948 photo 6
Property 60948 photo 7
Property 60948 photo 8
Property 60948 photo 9
Property 60948 photo 10
Property 60948 photo 11
Property 60948 photo 12
Property 60948 photo 13
Property 60948 photo 14
Property 60948 photo 15
Property 60948 photo 16
Property 60948 photo 17
Property 60948 photo 18
Property 60948 photo 19
Property 60948 photo 20
Property 60948 photo 21
Property 60948 photo 22
Property 60948 photo 23
Property 60948 photo 24
Property 60948 photo 25
Property 60948 photo 26
Property 60948 photo 27
Property 60948 photo 28
Property 60948 photo 29
Property 60948 photo 30
Property 60948 photo 31
Property 60948 photo 32
Property 60948 photo 33
Property 60948 photo 34
Property 60948 photo 35

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2019
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 17
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: A
  • Odległość do morza: 500 m

Opis

Na sprzedaż 0-hotel o powierzchni 481 metrów kwadratów na Thassos. Hotel ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 290 000 € 2303 €/m²
  • Kod obiektowy 3757
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 200 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 60633
  • Metry kw. 404 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
2 000 000 € 2389 €/m²
  • Kod obiektowy 63740
  • Metry kw. 837 m²
  • Rooms 20
Sprzedaż
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 61059
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 400 000 € 2910 €/m²
  • Kod obiektowy 60948
  • Metry kw. 481 m²
  • Rooms 17

Subskrypcja newslettera