Sprzedaż - Działka 40000 m² na Zachodnim Peloponezie

Grecja Peloponnisos Ilia Lechaina powiedział: Mirsini powiedział:
210 000 €
5 €/m²
Property 6095 photo 1
Property 6095 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 400 m

Opis

Na sprzedaż Działka40000 metrów kwadratowych na Zachodnim Peloponezie. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 30513
  • Metry kw. 1125 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 5316
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
265 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 11651
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
270 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 18666
  • Metry kw. 5688 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
260 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 48817
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
210 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 6095
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
180 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 4874
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
270 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 46806
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 12137
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
250 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 26473
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera