Property 6096 photo 1
Property 6096 photo 2
Property 6096 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 71 km

Opis

Na sprzedaż Działka265 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 46180
  • Metry kw. 14086 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
80 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 5900
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
75 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 13787
  • Metry kw. 1243 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 24748
  • Metry kw. 1015 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
75 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 13403
  • Metry kw. 930 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 13027
  • Metry kw. 2638 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 21328
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
85 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 42874
  • Metry kw. 493 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
130 000 € 144 €/m²
  • Kod obiektowy 26119
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
120 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 30291
  • Metry kw. 2373 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera