67 000 €
475 €/m²
Property 61046 photo 1
Property 61046 photo 2

Details

  • Rok budowy: 1963
  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 16,5 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka141 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 58250
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
80 000 € 606 €/m²
  • Kod obiektowy 54820
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
67 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 61046
  • Metry kw. 141 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 56020
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
55 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 61070
  • Metry kw. 575 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
75 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 62796
  • Metry kw. 5760 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
100 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 53281
  • Metry kw. 75 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
85 000 € 531 €/m²
  • Kod obiektowy 58011
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2700 m

Subskrypcja newslettera