90 000 €
459 €/m²
Property 61050 photo 1
Property 61050 photo 2
Property 61050 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 4400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 24 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka196 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 31966
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
100 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 40165
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
80 000 € 69 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 29439
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 57905
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
85 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 65424
  • Metry kw. 708 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
120 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 34139
  • Metry kw. 4556 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
72 500 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50065
  • Metry kw. 1280 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61051
  • Metry kw. 1376 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 50294
  • Metry kw. 1222 m²
  • Odległość do plaży 8200 m
Sprzedaż
90 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 50053
  • Metry kw. 727 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera