55 000 €
110 €/m²
Property 61103 photo 1
Property 61103 photo 2
Property 61103 photo 3
Property 61103 photo 4
Property 61103 photo 5
Property 61103 photo 6
Property 61103 photo 7
Property 61103 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 140 km

Opis

Na sprzedaż Działka499 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
52 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 64018
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 63380
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
53 100 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 37713
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38290
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 53221
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera