60 000 €
120 €/m²
Property 61209 photo 1
Property 61209 photo 2
Property 61209 photo 3
Property 61209 photo 4
Property 61209 photo 5
Property 61209 photo 6
Property 61209 photo 7
Property 61209 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 102 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 44708
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 65820
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 62063
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38292
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 63247
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29675
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera