320 000 €
508 €/m²
Property 61232 photo 1
Property 61232 photo 2
Property 61232 photo 3
Property 61232 photo 4
Property 61232 photo 5
Property 61232 photo 6
Property 61232 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 40 m
  • Odległość od lotniska: 117 km

Opis

Na sprzedaż Działka629 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
267 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41185
  • Metry kw. 5423 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
267 000 € 517 €/m²
  • Kod obiektowy 64828
  • Metry kw. 516 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
360 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 41187
  • Metry kw. 14565 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
267 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 36637
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
365 000 € 251 €/m²
  • Kod obiektowy 36851
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera