1 100 000 €
81 €/m²
Property 6125 photo 1
Property 6125 photo 2
Property 6125 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka13500 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 3979
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 19117
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
900 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 30174
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 6125
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 5658
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
900 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 63575
  • Metry kw. 755 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
1 365 000 € 694 €/m²
  • Kod obiektowy 64086
  • Metry kw. 1966 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
988 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 12891
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
1 300 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 13786
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera