55 000 €
229 €/m²
Property 61453 photo 1
Property 61453 photo 2
Property 61453 photo 3
Property 61453 photo 4
Property 61453 photo 5
Property 61453 photo 6
Property 61453 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 6700 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Opis

Na sprzedaż Działka240 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 13132
  • Metry kw. 496 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62188
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
48 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 34180
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
63 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64281
  • Metry kw. 1236 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56754
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
75 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 50711
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 52084
  • Metry kw. 243 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m

Subskrypcja newslettera