105 000 €
42 €/m²
Property 61454 photo 1
Property 61454 photo 2
Property 61454 photo 3
Property 61454 photo 4
Property 61454 photo 5
Property 61454 photo 6
Property 61454 photo 7
Property 61454 photo 8
Property 61454 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka2470 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 137 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 30602
  • Metry kw. 4536 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
135 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 38348
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 31503
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
100 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 25050
  • Metry kw. 2800 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
85 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 65424
  • Metry kw. 708 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
120 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 34139
  • Metry kw. 4556 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 42008
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
110 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 62632
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
105 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 63646
  • Metry kw. 4154 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65426
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera