130 000 €
929 €/m²
Property 61457 photo 1
Property 61457 photo 2
Property 61457 photo 3
Property 61457 photo 4
Property 61457 photo 5
Property 61457 photo 6
Property 61457 photo 7
Property 61457 photo 8
Property 61457 photo 9
Property 61457 photo 10
Property 61457 photo 11
Property 61457 photo 12
Property 61457 photo 13
Property 61457 photo 14
Property 61457 photo 15
Property 61457 photo 16
Property 61457 photo 17
Property 61457 photo 18
Property 61457 photo 19
Property 61457 photo 20
Property 61457 photo 21
Property 61457 photo 22
Property 61457 photo 23
Property 61457 photo 24
Property 61457 photo 25
Property 61457 photo 26
Property 61457 photo 27
Property 61457 photo 28
Property 61457 photo 29

Details

  • Rok budowy: 1952
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3800 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Usługi

  • Magazyn
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 140 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.także zawiera ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 59749
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 52464
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 42146
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47411
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 50746
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
140 000 € 1129 €/m²
  • Kod obiektowy 51414
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 64964
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera