Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 35 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Vardaris - Lahanokipi Vardaris
58 000 €
1657 €/m²
Property 61480 photo 1
Property 61480 photo 2
Property 61480 photo 3
Property 61480 photo 4

Details

  • Profitability: 6,21%
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 35 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja